Poczekalnia

 

Zależy nam na Państwa komforcie w czasie trwania usługi. Dlatego do Państwa dyspozycji jest wygodna poczekalnia w której mogą Państwo skorzystać z internetu, obejrzeć wiadomości lub zaparzyć sobie pyszną kawę lub herbatę. Mogą Państwo oddać się lekturze przy oczku wodnym lub pobawić się z dzieckiem na trawniku. 

Motor

+48 517 585 226

Auto serwis

 

Auto myjnia Nejman to rodzinne przedsięwzięcie które powstało i zrodziło się z potrzeby w roku 2009 i stanowi jedyną alternatywę dla myjni samoobsługowych. Sami będąc klientami myjni w przeszłości zauważyliśmy że stosunek jakości do ceny jest delikatnie mówiąc pozbawiony równowagi.

Wniosek zatem nasuwał się jeden, byliśmy przekonani że potrafimy zrobić to lepiej!

Pierwszym i najważniejszym warunkiem który jest jednocześnie fundamentem i motorem naszych działań od pierwszego dnia jest dostarczanie i świadczenie usługi klasy premium. Bez rzetelnego i uczciwego podejścia jest to niemożliwe, dlatego "Albo najlepiej albo wcale", tym hasłem stanowczo pokazujemy że nie interesują nas półśrodki, nie interesuje nas słowo "dobrze", naszym słowem jest "najlepiej" i tylko najlepiej wypielęgnowane auto ma prawo opuścić jedno z naszych trzech stanowisk. To mocna deklaracja i nie boimy się jej głosić, wręcz przeciwnie. Dzięki niej stale wymagamy od siebie, stawiając się w roli osoby ocenianej. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług, świadomość wymagań i potrzeb, pozwoliło nam wypracować system który nieustająco powiększa grono naszych stałych klientów. Z czego jesteśmy dumni!

 

Posiadamy wiedzę, doświadczenie, profesjonalny personel i znakomite zaplecze technologiczne. Dzięki tym wszystkim czynnikom jesteśmy liderem w Łomiankach i okolicach. Z chęcią wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom i pielęgnujemy ich auta jak nasze własne. Zapraszamy Cię do działu opinii naszych klientów a najlepiej jak przekonasz się sam. Przyjedź i sprawdź nas! Zapraszamy 

O Nas

Copyright 2023 Marcin Jarzyna 516 662 720